تبلیغات
آپلود عکس دانلود پرسرعت و بروز---مطالب جالب---عکس--نرم افزار----چت(((نظر بدین ))) - فاصله ایران تا بمب اتمی؛ 62 روز(عکس)
دانلود پرسرعت و بروز---مطالب جالب---عکس--نرم افزار----چت(((نظر بدین )))
Email Icon by Parstools.com

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 1390/07/13
در حالی که طی سالهای گذشته، منابع خبری جهان و سرویس های جاسوسی غرب بارها با ادعاهای به شدت تکراری شده و البته متناقض، زمان خاصی تا "رسیدن ایران به بمب اتمی" پیش بینی کردند، اینبار نوبت به "ساندی تایمز" رسید و جالب آنکه این روزنامه، در دو ادعای مختلف مدعی شد: ایران یا تا شش ماه آینده و یا تا 62 روز دیگر به بمب اتمی می رسد...
تصاویر زیبا از انفجار بمب اتم (فرانسه، سال 1970)
www.3jokes.com - عکس، کلیپ، جوک، SMS

www.3jokes.com - عکس، کلیپ، جوک، SMS

در حالی که طی سالهای گذشته، منابع خبری جهان و سرویس های جاسوسی غرب بارها  با ادعاهای به شدت تکراری شده و البته متناقض، زمان خاصی تا "رسیدن ایران به بمب اتمی" پیش بینی کردند، اینبار نوبت به "ساندی تایمز" رسید و جالب آنکه این روزنامه، در دو ادعای مختلف مدعی شد: ایران یا تا شش ماه آینده و یا تا 62 روز دیگر به بمب اتمی می رسد!

ساندی تایمز نوشت: ایران ممکن است که شش ماه تا بدست اوردن بمب هسته ای فاصله داشته باشد.

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه خبری تحلیلی انتخاب، دو سال پس از اینکه یک تاسیسات زیرزمینی در قم توسط سارکوزی و اوباما فاش شد، ایران غنی سازی اورانیوم را افزایش داده است.

آخرین گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی نشان می دهد که ایران نه تنها تولید خود را افزایش داده بلکه مقدار غنی سازی را از 3.5 درصد تا 20 درصد افزایش داده است.

اورانیوم با غنای کمتر برای انرژی هسته ای استفاده می شود که ایران می گوید به دنبال آن است. اورانیوم اگر تا 90 درصد غنی شود، می توان سلاح اتمی تولید کرد.

دیوید البرایت ، یک مفتش سابق سلاح که در حال حاضر یک انستیتوی علمی و امنیتی در واشنگتن را اداره می کند، می گوید: ما فکر می کنیم اگر ایران الان شروع کند، می تواند تا شش ماه به بمب هسته ای دست پیدا کند.  اینها این کار را درست جلوی جشم ما انجام داده اند.

گرگ جونز، یک تحلیلگر در مرکز اموزشی سیاست عدم تکثیر هسته ای می گوید که ایران می تواند تا 62 روز یک بمب تولید کند!طبقه بندی: اخبار، 
ارسال توسط دانلود . چت . مطلب . عكس . اس ام اس . بازی (download . chat ) ادیب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
محل بنر سایت شما
اگه خواستین بنر شما رو اینجا بزارم بهم بگین اما باید قبلش شما بنر وبلاگ منو بزارین ====================== ================== ***Change language blog*** ====================== ======================

ابزار وبمستر

عکس

دانلود

قالب وبلاگ