تبلیغات
آپلود عکس دانلود پرسرعت و بروز---مطالب جالب---عکس--نرم افزار----چت(((نظر بدین ))) - مادر بی رحمی که فیس بوک را به نوزادش ترجیح داد
دانلود پرسرعت و بروز---مطالب جالب---عکس--نرم افزار----چت(((نظر بدین )))
Email Icon by Parstools.com

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 1390/07/15
مادری که فیس بوک را به نوزاد سه ماهه اش ترجیح داد مسبب اصلی مرگ فرزندش شناخته شد.


مادری که فیس بوک را به نوزاد سه ماهه اش ترجیح داد مسبب اصلی مرگ فرزندش شناخته شد.دادگاهی در شمال فلوریدا الکساندرا توبیس را به اتهام قتل درجه دوم گناهکار شناخت. وی که باید در گوشه زندان بماند بدلیل آنچه عدم توجه و مراقبت از فرزند بدلیل انجام بازی گیم روی فیس بوک خوانده شده، در دادگاه محکوم شد. رسانه محلی تایم یونیون فلوریدا گزارش داد قاتل بدلیل اینکه بچه اش گریه می کرد عصبانی شده و وی را با تکانهای شدید سعی کرد آرام نماید.

ظاهرا الکساندرا بازی معروف فارم ویل را انجام می داد و بدلیل انلاین بودن بازی نتوانست به بچه خود توجه نماید و به همین دلیل کودک بر اثر گریه و تکانهای شدید به تشخیص پزشک قانونی جان خود را از دست داد. قاتل به بازپرسان گفت که بدلیل عصبانیت ابتدا کودکش را هل داد و بعد از کشیدن سیگار و ادامه بازی مجددا کودکش را که مزاحم بازی وی بود چندین مرتبه تکان شدید داده و سپس وی را به گوشه اتاق پرتاب کرد.

پزشک قانونی چندین ضربه وارده بر سر نوزاد سه ماهه را مورد تایید قرار داد اما معلوم نیست ضربات ناشی از هل دادن و تکان دادن بچه باشد و یا زدن سر وی به رایانه ای که قاتل با ان بازی می کرده است. آخرین جلسه دادگاهی الکساندرا دسامبر خواهد بود و به احتمال زیاد رایی که برایش خواهند خواند کمتر از ۲۵ سال زندان نخواهد بود.


برخی می گویند ممکن است هیئت منصفه به درخواست دادستان حتی وی را به ۵۰ سال زندان نیز محکوم نماید.طبقه بندی: اخبار، 
ارسال توسط دانلود . چت . مطلب . عكس . اس ام اس . بازی (download . chat ) ادیب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
محل بنر سایت شما
اگه خواستین بنر شما رو اینجا بزارم بهم بگین اما باید قبلش شما بنر وبلاگ منو بزارین ====================== ================== ***Change language blog*** ====================== ======================

ابزار وبمستر

عکس

دانلود

قالب وبلاگ